Abt Konsept Mimarlık Mühendislik

ABT Mimarlık Mühendislik, organizasyon yeteneği ile ön tasarımdan başlayarak projenin işverene teslimine kadar olan tüm ara aşamalarda (teknik ön fizibilite ve haritacılık, tasarım ve organizasyon, iş ve kaynak programlarının hazırlanması ve sürekli güncellenmesi, şartname ve sözleşme yönetimi, yapım aşamasında karşılaşılan her türlü probleme teknik destek, kalite kontrol) müşavirlik hizmeti verebilmektedir. Modern yönetim teknikleri, kalite kontrolün kurulması ve sürekliliği, iş güvenliği ve yüksek tempolu imalata uygun proje tasarımı şirketin ana eksenini oluşturmaktadır.

Firmamız Mühendisliğin temelini oluşturan en kalitelisini en ucuza sunma politikasını izleyerek müşterilerimizi maksimum düzeyde memnun etmektir. Müşterilerimizin teveccühü, hizmet alanındaki kalite farklılığımız firmamızın ününü ve güvenilirliğini bölge sınırları dışına taşımıştır.

Değişen ve gelişen teknoloji takip ederek, yetkin ve bilgili ekibimizle özverili çalışmalar geliştirerek yetersiz hale gelen yaşam alanlarını baştan oluşturmak için bir araya gelen bizler moda ve beklentiler çalışmalarla yaşamınıza yeni renkler katıyoruz.

ABT Mimarlık olarak da bizler bugünün ve yarının ihtiyaçlarına hitap eden projeler, fikirler ve tasarımlar ortaya çıkararak sizlere kaliteli yaşam alanları sunma gayretiyle çalışmaktayız.